Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, trener wokalny. 

 

Udzielała się w wielu projektach muzycznych z pogranicza muzyki gospel, soul, hip-hop i jazz. Warsztat zdobywała, śpiewając gospel oraz występując z zespołami muzycznymi (2005-2010 Sienna Gospel Choir, 2010-2014 Szymanowski Big Band, od 2016 Community Gospel Choir w Warszawie). Od 2010 r. prowadzi własną grupę worshipową Misericordia Gospel Group, z którą czynnie koncertuje. Śpiewa od dziecka w każdym możliwym miejscu. Zafascynowana klasycznym jazzem oraz tradycyjną odmianą gospel. Obecnie pracuje nad materiałem solowym, będącym mieszanką jazzu, popu i muzyki improwizowanej. Doświadczenie zawodowe zdobywała również poza sceną, pracując w mediach i kulturze m.in. w wytwórni płytowej. Członek IVTOM w trakcie procesu certyfikacji na nauczyciela certyfikowanego. Pasją i umiejętnościami dzieli się ze studentami. Jako trener wokalny prowadzi warsztaty indywidualne oraz grupowe, a także warsztaty z kreacji głosu i kreacji artystycznej. Pomysłodawca, założyciel i dyrektor MIODU – Studia Kreacji Głosu w Warszawie, miejsca przyjaznego artystom, którego celem jest profesjonalne szkolenie głosu oraz umożliwienie wokalistom rozwoju muzycznego na wielu płaszczyznach. Priorytetem studia jest pomoc w znalezieniu własnego stylu wokalnego, a co za tym idzie, w obraniu właściwego kierunku muzycznego i znalezieniu właściwych środków promocji. Z wykształcenia prawnik i muzykolog.

Od kilku lat bada fenomen muzyki gospel, zwłaszcza historię tego gatunku w Polsce oraz wpływ muzyki gospel na inne gatunki muzyczne. Aktualnie przygotowuje dysertację doktorską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

 

 

Wokalistka, kompozytorka,trener wokalny.

 

Z wyróżnieniem ukończyła wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Członkini IVTOM. Wykładała w klasie wokalu jazzowego na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.Jej misją jest odkrywanie potencjału, który drzemie w studentach, poprzez traktowanie całego ciała jako instrumentu, pobudzanie umysłu i uwalnianie blokad, które kryją się w naszej głowie. Poprzez własne doświadczenie, kiedy zmagała się z chorobami głosu odkryła, że głos to coś więcej, niż tylko to, co słyszymy. Wszystkie wydarzeni naszego życia, zarówno te trudne jak i radosne - można usłyszeć w naszym głosie.Zrozumienie i zaakceptowanie tego pozwala odkryć nasz pierwotny głos.Występowała na największych festiwalach jazzowych m.in. Jazz Jamboreei Warsaw Summer Jazz Days. 19-go maja 2017 r. ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „SZCZĘŚCIE”, nad którym pracowała wraz z Michałem Urbaniakiem i Markiem Pędziwiatrem.

Prowadzi zajęcia z improwizacji wokalnej.

 

Kompozytor, perkusistą i aranżer.

 

Absolwent kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie prof. Marcina Błażewicza oraz perkusji w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w klasie prof. Czesława Bartkowskiego. Laureat I nagrody oraz wyróżnienia orkiestry na konkursie kompozytorskim „In modo di Lutosławski”za kompozycję „Little Variations for Symphonic Orchestra” w 2013 r. a także zwycięzca IV Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego na skomponowanie poematu symfonicznego opartego na fabule wybranego filmu, organizowanego przez Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonię Gorzowską w 2016 r.  Autor i wykonawca muzyki do spektaklu„Czarodziej” i "Calineczka" któremożna zobaczyć na deskach teatru Palladium.  Jego kompozycje pojawiająsię także w Teatrze Niewielkim („Poezja Wisławy Szymborskiej”)oraz w Teatrze Oratorium(„Katyń” – przedstawienie organizowane przezVarsovia Art i Muzeum Katyńskie).Jako perkusista brał udział w zagranicznych festiwalach, takich jak„La Folle Journée” w Nantes,  „Düsseldorf Jazz Rally”, "Eurosonic"w Groningen czy "Open'er festiwal" w Gdyni. W trakcie projektów artystycznych miał okazję współpracować ze znakomitymi artystami m.in: Gordonem Goodwinem, Ireną Santor, Zbigniewem Namysłowskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Krzesimirem Dębskim, Adamem Sztabą, Rafałem Szatanem, Barbarą Kurdej – Szatan.Na stałe perkusista Chopin University Big Band,w projekcie Buslav oraz zespole jazzowym Kings of Gold.Prowadzi zajęcia za kompozycji.

 

Kontrabasista, gitarzysta basowy, aranżer, muzyk sesyjny.

 

Wiedzęi doświadczenie zdobywał na Akademii Muzycznejw Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej,w klasie kontrabasu Adama Kowalewskiego. Współpracujez wieloma artystami sceny jazzowej, rozrywkoweji gospel m.in.Janusz Muniak,The Dumplings,Play and Pray,New Life’m.Prowadzi zajęciaz harmoniii rytmiki.

Wokalista, dyrygent, instruktor wokalny.

 

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności dyrygentura chóralna i prowadzenie zespołów wokalnych.Studiuje wokalistykę estradową w Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi. Kształcił się również w trakcie licznych warsztatów wokalnych, m.in. z Grażyną Łobaszewską, Mietkiem Szcześniakiem, Kubą Badachem, Marysią Sadowską, Ewą Urygą, czy warsztatów metodą Speech Level Singing.Laureat ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów i festiwali m.in. Niemen Non Stop w Słupsku, Debiuty w Lublinie, Eurosong w Malborku,czy Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie.Wraz z różnymi zespołami wokalnymi i chórami, w tym gospel, koncertowałw kraju i za granicą (m.in. Niemcy, Czechy, Słowacja), zdobywając lauryna międzynarodowych festiwalach chóralnych. Współpracował z Polskim Teatrem Historii (w spektaklu muzycznym Santo Subito) i ChorzowskimCentrum Kultury (Gwiazda oraz Kochaj i tańcz). Występował na deskach TeatruMuzycznego w Łodzi oraz Gliwickiego Teatru Muzycznego (rewia sylwestrowa),a także Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach(koncerty Ogrzej mnie z piosenkami z repertuaru Michała Bajora).Odtwórca ról wokalnych - Mojżesza w wystawianym w katowickim Spodkumegawidowisku „Exodus” oraz ks. Mirosława w musicalu „Karol” (premiera - Tauron Arena Kraków).  W pracy nad głosem często odwołuje się donaturalnych stanów i emocji człowieka, korzysta z szeregu technik wokalnych (m.in. mix, curbing, twang, belcanto). Prowadzi zajęcia z emisji głosu.

 

Pianista, klawesynista,kompozytor.

 

Dyrygent zespołów wokalnych. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie klawesynu.Udziela się w projektach z pogranicza muzyki rozrywkowej (np. MGG) oraz muzyki klasycznej(np. The Crew, La Stravaganza). Szczególnie zainteresowany improwizacją instrumentalną oraz Muzyką Dawną.

Prowadzi zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz kształcenia słuchu.

 

Audiofonolog, wokalistka, nauczyciel emisji głosu.

 

Specjalista w zakresie badania słuchu, kształcenia głosu, mowy i języka oraz rehabilitacji zawodowych zaburzeń głosu. Ukończyła I Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie saksofonu oraz lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia w klasie wokalistyki rozrywkowej. Brała udział w III edycji Bitwy na Głosy w drużynie Beaty Kozidrak. Wielokrotnie nominowana do reprezentowania Polski na festiwalach zagranicznych (Niemcy, Włochy, Bułgaria, Dania, Francja, Ukraina). Za swoje osiągnięcia otrzymała Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Łączy zdobytą wiedzę z zakresu wokalistyki, foniatrii, laryngologii, logopedii, biofizyki oraz akustyki i przekazuje ją swoim podopiecznym. Prowadzi zajęcia w zakresie prawidłowej emisji głosu oraz rehabilitacji głosu i słuchu.